+420 734 713 084 wikilist@wikilist.cz

Se zabývá

opravou a prodejem motorových pil, křovinořezů a sekaček a traktorů Viking. Veškeré služby jsou nabízeny ve Velkém Valtinově a okolí. Dále firma nabízí školení bezpečnosti práce při manipulaci s motorovou pilou, křovinořezem či jinou zahradní technikou. Dalším kritériem pro výběr této firmy jsou také dlouholeté zkušenosti v oboru.

 

Naše služby

Mezi naše služby patří především prodej a servis motorových řetězových pil, křovinořezů, sekaček a traktúrků.

Kontakty

Josef Lukavec
 +420 602 184 528

+420 487 850 117

j.lukavec@seznam.cz

Velký Valtinov 100

471 25

Provozní doba:

Pondělí Dle domluvy
Úterý Dle domluvy
Středa Dle domluvy
Čtvrtek Dle domluvy
Pátek Dle domluvy
Sobota Dle domluvy
Neděle Dle domluvy
  • 7 Hodnocení 68% 68%
Jaroslav Zeman

Vysoká technická odbornost v danné oblasti jeho podnikání, opraví i jinde neopravitelné, vstřícný, korektní , zakoupil jsem si od pana Lukavce více výrobků a vždy k mé plné spokojenosti, co týká případných oprav, vždy byl osazen kvalitním orginálním novým výrobním dílem , rozbalen z orginálního obalu dodané výrobcem danné značky stroje , dle dodacího listu ; v mé přítomnosti byla provedena odborná montáž. Vždy se mnou byla před opravou nebo zakoupením nového výrobku konzultována cena ,kvalita, druh , funkčnost, trvanlivost, i jakostní třída dle norem, a jiné důležité informace vztahující se k provozním a bezpečnostním podmínkám zakoupeného zboží.

A. Šelder

Pan Lukavec byl po mém kontaktovaní příjemný a řekl ať ihned přijedu, což bylo pro mojí potřebu super. Strunová sekačka byla opravena do druhé dne, tímto bych mu chtěl poděkovat, jelikož mě zachránil a i mně ušetřil peníze za nákup nové strunovky.

Max Box