+420 734 713 084 wikilist@wikilist.cz

vhledávač wikilist

 

Partnerské firmy

Otrusina s.r.o.

572 501 588

Obrábění kovů, strojírenství, zámečnictví Boršice u Buchlovic

Galerie Tančící Dům

732 675 202

Galerie a bar v srdci Prahy

1CAR s.r.o.

777 000 321, 777 000 321

Autoservis, pneuservis, automyčka

Nejnovější WikiČlánky

Adam Chlpík alias „REST“

Raper Rest, vlastním jménem Adam Chlpík je na Československé scéně stabilně známým jménem. Jeho kariéra začala v roce 2003 ve freestyle battlech. Přes battly se dostal v roce 2010 k první desce s DJ Fatte s názvem Premiéra, která měla obrovský úspěch a odstartovala Restovu sólovou kariéru. Touto deskou se taky přidal k dodnes existujícímu a velice populárnímu labelu Ty Nikdy. V roce 2012 vyšla společná deska s Ty Nikdy. V říjnu 2013 se opět spojil s DJ Fatte na desce Střepy. Poslední sólo deska od Resta vyběhla do světa v roce 2018 s názvem Restart.

Tato deska měla největší úspěch ze všech, jelikož jeho tvorba jaksi šla s jeho životními příběhy čili i on sám „restartoval“ svojí životní cestu. Vydal se na cestu sportování, zdravé stravy, a ještě více se zaměřil na poselství dobrých hodnot pro své fanoušky. Nejvíce se věnuje běhu, basketbalu a posilování.

V říjnu 2018 vyšla druhá společná deska s jeho labelem pod názvem Akta X. Aktuálně Rest pracuje na 4. sólové desce, na kterou se všichni fanoušci těší. Zatím se z ní objevili písničky jako: Díky, Tobě a Fénix. Všechno tyto písničky naprosto odkazují na jeho dosavadní život a vděčnost jeho fanouškům.

Aktuálně tedy Rest uspokojuje své posluchače skrze sólo písničky i skrze svůj merch, který i odkazuje na jeho písničku z roku 2016 Čas Hulit. Tento merch najedete na webu Čas Hulit, který patří mezi fanoušky k nejoblíbenějším. Všechen tento merchandising je spojen s brandem Čas hul it. Jelikož Rest používá i svojí druhou přezdívku pod Restovski, tak s tímto názvem založil svůj hlavní web + e-shop. Zde se dá najít kompletní merch, od čepic přes mikiny, trička po skleněná brčka a v neposlední řadě i všechny jeho desky na CD, po případě poslední desku Restart si může fajnšmekr dopřát na vinylu. Oba tyto weby jsou kvalitně a moderně zpracovány.

Naše služby

SEO a Sociální sítě

Nabízíme kreativní a moderní řešení pro vyhledávače a pro Vaše sociální sítě. Dokážeme Vám pomoci se získáním zákazníků skrze Facebook, Instagram a hlavní domény jako je Seznam, Google a Wikilist. Nejžádanější službu SEO optimalizaci děláme s profesionálním přístupem, tak aby Vaše společnost byla do budoucna na internetové síti dobře viditelná. Samozřejmostí je u nás nabídka PPC kampaní pro Vaši společnost.

Linkbuilding a Články

Nebo také budování a získávání zpětných odkazů je nedílnou součástí webových stránek a hraje důležitou roli. Další, neméně důležitý bod je také jedinečný a zajímavý obsah Vaších stránek. S pravidelným psaním článků Vám rádi pomůžeme. Díky tomu se o Vašem podnikání dozví jak noví, tak i stávající zákazníci.

Marketingové poradenství

Poskytneme Vám konzultaci pro rozvoj Vaší firmy. Neutrácejte desetitisíce korun za neefektivní reklamu, přes dnes již nepoužívané kanály. Neváhejte se nás obrátit a domluvit si schůzku, popřípadě se na nás obraťte telefonicky nebo emailem. S marketingem nám pomáhá Ing. Jiří Šelder CSc., odborník s dlouholetou praxí výuky marketingu na Soukromé vysoké škole ekonomických studií v Praze.

analýza odkazů wikilist

Analýza zpětných odkazů

Dokážeme pro Vás důkladně zpracovat marketingovou analýzu zpětných odkazů a vybrat jen relevantní zdroje. Na základě našeho auditu s Vámi projednáme další postup. Nezveřejňujte svůj web na neaktivních portálech nebo databázích a nenechávejte na sobě parazitovat provozovatele těchto katalogů. Pomůžeme Vám s výběrem adekvátních odkazů. Díky tomu ušetříte nemalé peníze, které můžete investovat do svého podnikání. Neslibujeme nemožné, neoháníme se zástupy právníků. Naší prioritou je Vaše spokojenost.

analýza odkazů wikilist

Školení

Nemáte tušení, jak funguje vyhledávání na internetu? Nebo už vlastníte webové stránky a rádi byste prohloubili své znalosti, jak se na internetu zviditelnit? Rádi pro Vás připravíme školicí program přesně podle Vaších požadavků, se zaměřením na co nejefektivnější způsob propagace Vašeho podnikání. Školení pro naše zákazníky poskytujeme, tak aby mu prozuměli jak laici, tak i zkušenější uživatele internetu, kteří formují své vědomosti ohledně online marketingu. Neváhejte se na nás obrátit, najdeme řešení i pro Vás. PRVNÍ KONZULTACE ZDARMA!

Další služby

Realizované weby

Google

 My Business

🔎 VYHLEDÁVÁNÍ

Vaše firma se zobrazí při zadání kíčového slova nebo názvu Vaší společnosti

📢 REKLAMA

Díky nepřeberným možnostem Googlu a Seznamu slouží Váš firemní profil i jako účinná reklama s dobrým dosahem

🎯 NAVIGACE

Dostupné firmy nebo organizace se zobrazují i na Google maps nebo Mapy.cz. Díky jednomu kliknutí Vás může profil navádět jako řidiče nebo jako pěšího klienta

                               Katalog firem a institucí

ℹ️ INFORMACE

Z Vašeho profilu se zákazníci dostanou k podrobnějším informacím o produktech nebo službách, které nabízíte

📊 STATISTIKY

Z administrátorského rozhraní Vašeho profilu můžete pravidelně sledovat statistiky návštěvnosti, pošet zhlédnutí příspěvku, nebo si přečíst recenze, jak jsou s Vámi zákazníci spokojeni

🎁 UDÁLOSTI

Pokud chystáte slevové akce či prezentujete svoje nejnovější úspěchy? Tak i toto lze ve Vašem firemním profilu nastavit

Reference o nás

Vyhledávač Wikilist nám pomohl optimalizovat náš web s e-shopem. Díky jejich pomoci bojujeme s topováním ve vyhledávání s naším mnohonásobně větším konkurentem z oblasti moderních video her Apex Video. Co se týče vyhledávání v České Republice, tak nám Wikilist pomohl na první místo.

ApexVideo

Rádi bychom tímto způsobem poděkovali portálu Wikilist a jejim zástupcům za výtečnou spolupráci a pomoc při vyřešení našeho problému s nadměrnými výdaji za neefektivní internetovou reklamu.

Otrusina s.r.o.

Věříme, že díky optimalizaci od týmu profesionálů z Wikilist jsme na Googlu zjevně první ve vyhledávání. Chtěli bychom touto skromnou recenzí poděkovat za nový přísun zákazníku a zviditelnění našeho webu.

Glass Bar

Děkujeme klukům z Wikilist.cz za jimi poskytnutou optimalizaci. Jsme za ni moc rádi, jelikož bojujeme na googlu s podobně nazvaným kadeřnictvím a liší nás pouze jedno slovíčko. Snad jim tato recenze pomůže k získání dalších zákazníků.

 

Prague Old School Barbershop

Náš tým

Eduard

Eduard

Zakladatel

734 713 084

Monika

Monika

Marketingový specialista

734 438 288

Adam

Adam

Spoluzakladatel

734 713 085

Barbora

Barbora

Marketingový specialista

734 368 268

Martin

Martin

WEB programátor

737 896 100

Jiří

Jiří

Marketingový kouč

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY  WIKILIST
Každý návštěvník webu www.wikilist.cz akceptuje, že bez předchozího písemného souhlasu provozovatele nebude žádným způsobem manipulovat s informacemi, texty, logy, či jiným obsahem tohoto webu. Tyto informace jsou majetkem provozovatele webového portálu www.wikilist.cz a jsou považovány za citlivé, podléhající ochraně dle příslušných právních předpisů. Vyvarujte se proto jakémukoli kopírování, stahování nebo sdílení obsahu třetím stranám bez písemného souhlasu provozovatele a to v souladu se zákonem.
Děkujeme za pochopení

Vyhledávač WIKILIST.CZ je vedený provozovateli pod identifikačními čísly 09229418 a 05107687

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

92294180/5500 (RAIFFEISEN BANK)

NEBO

2901956201/2010 (FIO banka)