Vyhledávač Wikilist - buďte v obraze! WIKILIST - domovská stránka
+420 734 713 084 wikilist@wikilist.cz
logo HR Detailing

Tvorba webových stránek

ZÁKLAD

OD 7000 KČ

I se základními webovými stránkami nešlápnete vedle. Jestliže jste začínající podnikatel nebo jste se prostě rozhodl dát najevo okolí čím se zabýváte, tak je  varianta ZÁKLAD právě pro Vás. Za cenu již od 7 000 kč získáte grafický návrh návrh webových stránek, který bude co nejlépe vystihovat Vaše podnikání.

STANDART

OD 12 000

Varianta STANDARD je jak pro malé firmy ale i pro podniky, které mají jasnou představu ohledně funkcionality a obnovy webu. Tato varianta Vám umožní široké možnosti z nabízených vzhledů, či individuální úpravu jednotlivých prvků webového rozhraní. V rámci varianty STANDARD Vám připravíme nejen webový návrh ale zároveň i základní marketingovou strategii, jak obstát v prostředí konkurence.

INDIVUDUAL

OD 25 000

Chcete abychom se na Vás opravdu vyřádili (v tom nejlepším slova smyslu)? Balíček INDIVIDUAL obsahuju nejen kompletní servis do kterého spadá návrh a registrace domény a hostingových služeb ale i grafická návrh loga, kompletní marketingovou strategii nebo například zaučení ovladatelnosti funkcionality webu. Samozřejmostí je i průběžná aktualizace všech potřebných prvků pro hladký chod webových stránek.

M O J E   F I R M A

Mějte přehled o Vaši firmě kdykoliv a kdekoliv.

wikilist tančící dům tablet
wikilist google my business

Firmy.cz

1. Vaše firma se zobrazí při zadání klíčového výrazu nebo názvu společnosti

2. Díky nepřeberným možnostem Googlu a Seznamu slouží firemní profil jako účinná reklama s dobrým dosahem

3. Dostupné organizace se zobrazují i na Mapy.cz nebo Google maps. Díky několika klikům se o Vás zákazník dozví kde se nacházíte nebo například kontakty.

Google My Business

4. Z Vašeho profilu se zákazníci dostanou na seznam produktů či služeb, které nabízíte

5. V administrativním rozhraní můžete pravidelně sledovat statistiky návštevnosti, počet zhlédnutí nebo recenze

6. Chystáte světu ukázat svoje nejnovější úspěchy nebo prezentujete slevové akce? Tak i toto lze ve Vašem firemním profilu nastavit

Máte zájem vytvoření firemního profilu?

Web  d e s i g n

Obsah je velmi důležitý ale když nápaditý vzhled, tak neupoutáte pozornost návštěvníka webu. Jestli že tedy chcete mít funkční web, bude třeba využít i vzhled. Design nespí, a to co bylo včera in, dnes může být nuda.

T I P Y   NA   KVALITNÍ   W E B D E S I G N

Gradient

Gradientní barevné přechody, které byly ještě před nějakou dobou zastaralé, jsou znovu v kurzu a těší se opět velké pularitě. Gradient se používa nejen při úpravě fotografii, kdy fotce propůjčuje nevšední kabát ale zároveň je takový gradient přitáhne větší pozornost.

Minimalismus

Méně je někdy více. O toto pravidlo se opírá webdesign. Co vynechat jde, vynechte, důležité jsou informace a přehlednost a jednoduchost. Nemá smysl kombinovat divoké barvy, které k sobě neladí, moc fontů a grafických stylů. Minimalizujte!

Stereotypy

Klasické menu, zarovnané obrázky, texty podle mřížky, to je klasické rozvržení webu. Nebojte se zbořit zavedené stereotypy a experimentujte. Nevágejte použít neobvyklé grafické prvky, či asimetrické rozložení webu. Váš web tím získá určitou originalitu a odlišíte se od konkurence.

Obrázky

Obrázky na webových stránkách mají vzbudit patřičné emoce a zájem, zároveň to vypovídá něco o Vaší jedinečnosti. Pomocí obrázků upoutáte pozornost každého návštěvníka webu, jelikož je na ně zvyklý prakticky ve všech reklamních formátech. Mějte ale na paměti, že je třeba použít obrázky nebo fotky, které jste pořídily sami a se správně vyplněnými metadaty.

Písmo

Veškeré texty by měly být dostatečně velké a čitelné. Snažte se vyvarovat všelijakým uměleckým fontům a vsaďte raději na jednoduchost a přehlednost. To ale neznamená, že vešteré texty musí být jednotvárné a fádní. Dobré je pohrát si s mezery mezi písmeny, či neobvyklým řídkováním.

Obsah

PR článek

lorem ipsum

👉 VÝBĚR POSLEDNÍCH PR ČLÁNKŮ 👈

Copywriting

lorem ipsum

👉 UKÁZKA WEBOVÉHO OBSAHU 👈

Firemní logo

by mělo být jedinečné, originální a na první pohled upoutat tak aby v potencionálním zákazníkovi vyvolalo emoci a dokázal si logo spojit s Vaší firmou. Na základě potřeb zákazníka citlivě a vkusně vybíráme z dostupné barevné palety a vytváříme logotyp jež vystihuje duši vaši firmy.

Malá ukázka

logo HR Detailing
logo Zion hosting
logo Nábytek Moderno
logo MOMO

Netrapte se s vymýšlením firemního loga a přenechte to profesionálům.

Tým wikilist

Lead Generation

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis. Sed porttitor lectus nibh.

Reputation Management

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vestibulum ante.

Social Media Management

Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas

Conversion Optimization

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Mauris blandit aliquet elit.

Adam Šelder wikilist.cz
Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Lorem ipsum dolor sit amet.

Engage your audience in unique ways

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Proin eget tortor risus. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar ipsum dolor.

Your users aren’t just numbers, they’re real people

“Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque.
John Doe
CEO – Extra Space

Contact Us